Zwiedź prawdziwe Ateny!

Przewodnik City break w Atenach już jest w sprzedaży!

  • Szukasz przewodnika po Atenach, który opisuje coś więcej niż tylko Akropol?
  • Chcesz poznać mało oblegane miejsca w mieście, zjeść pyszne souvlaki z widokiem na Akropol i wykąpać się w błękitnym morzu riwiery ateńskiej?
  • Szukasz praktycznych informacji, dzięki którym dowiesz się jak poruszać się po mieście, gdzie zarezerwować nocleg i jak dostać się z lotniska do centrum miasta?

Przewodnik „City break w Atenach”

W przewodniku znajdziesz wszystko, co każdy turysta powinien wiedzieć przylatując do Aten. Znajdziesz w nim praktyczne informacje i gotowe rozwiązania do samodzielnej organizacji pobytu. 

Zawiera dokładne wskazówki dojazdów i konkretne trasy zwiedzania. Dzięki nim dowiesz się, gdzie pojechać oprócz tego co oczywiste, a co omijać; odkryjesz alternatywne Ateny; miejsca ciekawe, nie oblegane przez turystów, ale piękne i zapierające dech w piersiach; dowiesz się gdzie dać nura w błękitnych wodach riwiery ateńskiej.

Odkryjesz kulinarne smaki Grecji. Przewodnik zaprowadzi cię do tawern z najlepszymi potrawami i przy okazji najpiękniejszymi widokami. 

Tu informacja szuka Ciebie, a nie Ty informacji. Znajdziesz podpowiedzi o zniżkach i darmowym wstępie do muzeów i zabytków. Nie zostawi Cię bez opieki również w kryzysowych sytuacjach – podpowie jak „przewidzieć” strajk albo co zrobić w deszczowy dzień.

Przewodnik jest przejrzyście skonstruowany, co ułatwia dotarcie do cudownych miejsc. Dzięki niemu poznasz stolicę Grecji, jej historię, zabytki oraz perełki znane tylko mieszkańcom!

Przewodnik jest w formie e-booka z linkami do stron i lokalizacji na mapie. Dzięki temu bez problemu zaplanujesz zwiedzanie miasta.  

 

Kup przewodnik i otrzymaj bonus!


CENA: 59zł

BONUS: roczny kalendarz wydarzeń w Grecji, w którym opisuję święta narodowe i religijne, dni z darmowym wstępem do muzeów i zabytków, terminy festiwali i innych ważnych dni.

 


Inne produkty, które mogą Cię zainteresować:

Planner podróży do Aten

Samodzielnie zaplanuj wyjazd do Aten!

Pakiet: przewodnik i planner o 10 zł taniej!

Pakiet produktów, który ułatwi ci zaplanowanie wyjazdu i zwiedzanie Aten!

error: Tekst chroniony prawem autorskim. © 2019 Pod Akropolem