O czym jest ten blog?

„Pod Akropolem” to blog o Atenach i o greckim stylu życia. Odkrywam przed Tobą tajemnice starożytnego i nowoczesnego miasta, prowadzę szlakami tubylców i podpowiadam, gdzie zjeść dobre suwlaki. Tu znajdziesz praktyczne wskazówki, jak nie być turystą w Atenach i jak czerpać w pełni z uroków tego pięknego miasta. Mówi się, że Ateny albo się kocha, albo nienawidzi. Zamierzam Cię przekonać, że jest ono warte pokochania.

Napisałam przewodnik po Atenach! Kliknij, po więcej szczegółów.


Kto go prowadzi?

Asia

JOANNA BARSKA

Grecja to mój dom. Mimo, że urodziłam się w Polsce, to wychowałam się w Atenach i nie wyobrażam sobie innego miejsca do życia. Jest to piękne miasto, które skrywa wiele uroczych zakątków i tajemnic nie wszystkim znanych, a którymi chętnie się z Wami podzielę.

Skontaktuj się ze mną

Napisz na adres: info@podakropolem.pl

Znajdź mnie na facebooku 

Obserwuj na instagramie 

Oglądaj na Youtubie


Wystąpiłam w Pytaniu na Śniadaniu!

Obejrzyj poniżej:


Posłuchaj porad o Atenach, które przygotowałam razem z siostrą, a udzieliłyśmy Bartkowi z bloga „Paragon z podróży”. Link do wywiadu poniżej:

https://paragonzpodrozy.pl/18988/ateny-tanio/


Żaneta

Uwielbiam Ateny. Lubię o nich pisać i odkrywać je wciąż na nowo. Jestem zakochana w Grecji i we wszystkim, co greckie. Jestem autorką rozmówek polsko-greckich oraz bloga o języku greckim Powiedz to po grecku, gdzie dzielę się moją wiedzą o języku i kulturze Greków.

Żaneta pomaga mi w prowadzeniu bloga od strony technicznej, a sama pisze bloga o języku greckim www.powiedztopogrecku.pl.

 

 


Prawa autorskie

Wszystkie artykuły na blogu są chronione prawem autorskim.


 

error: Tekst chroniony prawem autorskim. © 2019 Pod Akropolem